O firmě Conrad

Conrad patří mezi největší zasilatelské společnosti s elektronikou a technikou v Evropě.

Jde o rodinnou firmu, která již po čtyři generace působí jako holdingová společnost. Založena byla v Berlíně v roce 1923. Od roku 1946 působí ve městě Hirschau v Horním Falcku v Německu. Více než 85 let činnosti firmy Conrad znamená tradici a pokrok. Conrad nabízí technické inovace, které jsou dostupné široké skupině zákazníků. Nejen díky tomu se jméno Conrad stalo pojmem ve světě elektroniky a techniky napříč celou Evropou.

V České republice působí od roku 2008 samostatná dceřiná společnost Conrad Electronic Česká republika, s.r.o. se sídlem v Praze. Náš sortiment v ČR v současnosti činí více než 65 000 výrobků ze všech oblastí elektroniky a techniky.

Voltcraft® je jednou z nejúspěšnějších vlastních značek firmy Conrad. Vývoj výrobků značky Voltcraft® je prováděn v technologickém centru Conrad v Německu (CTC). Sortiment výrobků Voltcraft® můžete najít na těchto stránkách, dále v internetových obchodech www.conrad.cz a velkoobchod.conrad.cz a v tištěném katalogu Conrad. Katalog Vám na vyžádání rádi zašleme.

Conrad