Značka Voltcraft je pojmem již 30 let.

VOLTCRAFT je exkluzivní značkou Conrad Electronic, je synonymem prvotřídní měřicí a nabíjecí techniky a nabízí také široký sortiment napájecích zdrojů. VOLTCRAFT znamená vysokou kvalitu a technologickou úroveň za dostupnou cenu. Důkazem kvality je 3letá záruka na všechny výrobky VOLTCRAFT.

Pro obor elektroniky je 30 let celou věčností. Legendární digitální multimetr Voltcraft 6010 byl v roce 1982 doslova senzací.

Ve vývojových laboratořích "Conrad Technologie Centrum" (CTC) se zrodil digitální multimetr cenově přístupný pro širokou veřejnost. Zatímco různí renomovaní výrobci nabízeli v té době digitální přístroje v ceně okolo 300 DM, Voltcraft 6010 byl uveden na trh za cenu 139 DM. Okamžitě se stal topsellerem a jen za první rok se ho prodalo přes 100 000 kusů. Následovalo mnoho dalších přístrojů s technickými inovacemi, které se později staly standardem.

Úspěch díky kvalitě a inovacím
Všechny výrobky Voltcraft odpovídaly již tehdy nejnovějším poznatkům a vyhovovaly těm nejpřísnějším kvalitativním požadavkům. Přesto byly cenově dostupné.

Jak šel čas s Voltcraft výrobky...

I dnes splňují výrobky Voltcraft ty nejpřísnější požadavky evropského trhu. Průběžná kontrola kvality se provádí jak ve výrobě, tak při přejímce zboží. Pro nákup výrobku Voltcraft se každoročně rozhodně více než 100 techniků, inženýrů, laborantů, řemeslníků, studentů, radioamatérů a modelářů. Oceňují především spolehlivost, která je zárukou dlouhodobého provozu.

Výrobky Voltcraft vyvíjí Technologické centrum Conrad (CTC). Pracují zde zkušení specialisté, kteří znají požadavky pracovníků laboratoří, dílen nebo výrobních a montážních závodů. Portfolio výrobků Voltcraft se neustále rozšiřuje a CTC udává krok v řadě oblastí elektroniky. Často jsou technické inovace výrobků Voltcraft naprostou novinkou a u konkurenčních výrobků se objevují až později.